صفحه اصلی > درباره بیمارستان 

 

 

 

بيمارستان شهيد محمدي بندرعباس بزرگترين بيمارستان استان هرمزگان و يكي از بيمارستان مرجع استان مي باشد كه بيماران زيادي از سراسر استان و حتي استانهاي مجاور جهت اقدامات تشخيصي و درماني به اين بيمارستان ارجاع مي شوند. اين مركز آموزشي، تحقيقاتي، درماني و بهداشتي زير نظر دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان ميباشد. دارای گواهینامه ارزشیابی درجه یک بوده و به طور 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشد.

طرح ابتدايي بيمارستان شهيد محمدي در سال 1346 بعنوان بيمارستان 70 تختخوابي به تصويب رسيد ولي در سال 1347 با تغيير به 222 تختخوابي شروع به ساخت گرديد و در سال 1359 پس از اتمام بناي ساختمان شروع بكار كرد. فعلاً با توجه به نياز استان با 450 تخت مصوب مشغول فعاليت ميباشد که از این تعداد 356 تخت فعال می باشد.

متراژ مجموعه بزرگ آموزشی درمانی شهید محمدی 23 هکتار میباشد

 

اين بيمارستان در تقاطع بلوار جمهوري اسلامي و بلوار امام حسين واقع شده است و گرچه در گذشته در حاشيه شهر قرار داشت اكنون با رشد سريع و روز افزون شهر بندرعباس به بيمارستاني در مركز شهر تبديل شده است.

تماس با بيمارستان ما به طرق زير امكان پذير است:

آدرس پستي: بندرعباس، بلوار جمهوري اسلامي

تلفن : 6-33347001-076

در حال حاضر این بیمارستان یکی از بیمارستان های پیشرو در استقرار حاکمیت بالینی مطابق با استانداردهای اعتبار بخشی وزارت بهداشت و درمان و طبق خط مشی های تعیین شده در استان می باشد  که با برنامه استراتژیک مدون برای ارتقای بهداشت جامعه  و استان نهایت تلاش خود را داشته است.

خدمات پاراکلینیک این مرکز شامل:

آندوسکوپی،سیستوسکپی، برونکوسکوپی، کولونوسکوپی،رادیوتراپی،لیزر چشم،تست ورزش، اسپیرومتری،سنگ شکن، دیالیز، الکترومیوگرافی،الکتروآنسفالوگرافی، الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، اکومری، هولتر فشار،هولتر ریتم ،آنژیوگرافی،آنژیوپلاستی، فلوروسکوپی، پیس میکر ، رادیولوژی ام آر آی، ERCP،پزشکی هسته ای، سی تی اسکن، سونوگرافی، آزمایشگاه و پاتولوژی می باشد.

خدمات کلینیک این مرکز:

این مرکز دارای سه کلینیک مجزا به نام های کلینیک جنرال ، کلینیک چشم و کلینیک پوست  می باشد که در دو شیفت صبح و عصر با حضور  پزشکان در رشته های مختلف داخلی،ENT،روماتولوژی، جراحی، نورولوژی ،ارولوژی ،ارتوپدی، قلب ، عفونی، گوارش،آنکولوژی، زنان،غدد، ریه، چشم،جراحی مغز و اعصاب ،پوست،جراحی قلب ،کلیه و فشار خون،جراحی پلاستیک،طب فیزیکی  می باشد که طبق برنامه از پیش تعیین شده در کلینک های مربوطه حضور دارند فعال می باشد

این بیمارستان دارای23 بخش بستری به نام های اورژانس داخلی،اورژانس جراحی ،داخلی فوق تخصصي، داخلی عفونی، داخلی مغز و اعصاب، داخلی 4، ارتوپدی یک، ارتوپدی دو، جراحی مغز و اعصاب ، جراحی عمومی ،جراحی توراکس ،گوش ،حلق و بینی وجراحی چشم،  سوختگی و فوق تخصصی نفرولوژی ،بخش های ویژه  آی سی یو جنرال، آی سی یو مغز و اعصاب ،آی سی یو داخلی آی سی یو ریه،آی سی یو قلب، سی سی یو، پست سی سی یو، پست کت  می باشد.

همچنین این بیمارستان دارای سه اتاق عمل مجزا با عنوان اتاق عمل قلب با 2 تخت،اتاق عمل ارتوپدی با5.تخت و اتاق عمل جنرال با 10 تخت فعال می باشد

 

بیمه های طرف قراداد با این مرکز شامل: بیمه های پایه،تامین اجتماعی،سلامت ،ارتش ،کمیته امداد، انواع بانک ها،تمامی بیمه های تکمیلی،آتیه سازان، شرکت نفت، دانا، ایران، البرز، اداره کل زندان ها، بنادر و کشتیرانی و صدا و سیما